Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/6242
OBOWIĄZKI:

Pomóc w zakresie projektów, przekształcenie wymagań produktów w wykonalną pracę dla zespołów inżynierskich. Zdefiniowanie kamieni milowych. Pełne sesje przekazywania informacji (TOI) Zdefiniowanie taktyk inżynierskich. Podział pracy. Zaangażowane zespoły. Zmiana priorytetów zaległości konserwacji. Praca w godzinach 9:00-17:00. Zatrudnienie na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 15 lat w branży IT, język rosyjski B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 800 do 11 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu