Kierownik projektu transformacji działu kontroli produktów finansowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8995
OBOWIĄZKI:
•Współpraca i zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy i partnerów biznesowych, budowanie silnych i partnerskich relacji, które wpłyną na końcowe wyniki projektu, promowanie otwartej i uczciwej komunikacji, przewidującej oczekiwania interesaruiszy•Współpraca z liderami i osobami decyzyjnymi, zarówno na poziomie krajów jak i na poziomie grupy, wspołpraca z liderami programów transformacyjnych działających równolegle, w celu zapewnienia skutecznego wdrażania zmian w programach priorytetowych zgodnie z globalnymi i lokalnymi planami strategicznymi•Zapewnie suketenczego przeprowadzenia złożonych programów i projektów, aby zapewnić najlepsze wyniki dla HSBC•Zarządzanie złożonymi kwestiami operacyjnymi, organizacyjnymi i technicznymi, poprzez proponowanie odpowiednich rozwiązań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klientaDoświadczenie zawodowe: minimum 5-letnie doświadczenie w roli Zastępcy Wiceprezesa ds. Operacji FinansowychWykształcenie: wyższe ekonomiczne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie