Kierownik Projektu / Konstruktor ślusarki aluminiowej

Ogłoszenie numer: 6763428, z dnia 2022-04-18

Od 2011 r jesteśmy producentem stolarki aluminiowej, działającym na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z rozwojem działalności zatrudnimy na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Śmigno, k/Tarnowa

Opis stanowiska

  • koordynowanie i kontrolowanie realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • weryfikacja kompletności zlecenia przed planowanym montażem
  • raportowanie z postępów prac na budowie
  • rozliczanie czasu pracy grup montażowych
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
  • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
  • koordynacja działań - końcowa weryfikacja realizacji montażu

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży ślusarki aluminiowej – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu CAD
  • umiejętności sterowania kapitałem ludzkim i finansowym
  • znajomości mechanizmów marketingowych
  • umiejętność samodzielnego planowania i rozliczania kosztów
  • umiejętność dokonywania pomiarów ślusarki aluminiowej i uzgodnień na budowie
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne zarobki, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy