Kierownik Projektu / Inżynier budownictwa

Ogłoszenie numer: 3581660, z dnia 2020-08-31

MDI Energia, firma notowana na GPW, lider branży OZE w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz Koordynacja robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu (harmonogram, dokumentację techniczną, przepisy BHP)
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej oraz prowadzenie dokumentacji powykonawczej dotyczącej nadzorowanych robót
  • Organizacja oraz uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe
  • Minimum 15 lat doświadczenia w tym 2 lata na stanowisku Kierownik Projektu,
  • Uprawnienia Budowlane - bez ograniczeń
  • Zaświadczenie PIIB
  • Doświadczenie w realizacji kontraktów
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Zakres: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, energia zielona, energia odnawialna

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności