Kierownik projektu end to end

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/1232
OBOWIĄZKI:

zarządzanie projektem budowy nowej linii produkcyjnej wody butelkowanej, wdrożenie projektu, zarządzanie zespołem projektowym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne, komunikatywność, decyzyjność, samodzielność, 3 lata doświadczenia w zarządzaniu proejektem budowy lini produkcyjnych, biegła znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach