Kierownik ds. Projektu Budowlanego / Project Manager

Miejsce pracy: Wrocław, Smolec

Zakres obowiązków
  • Całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym
  • Reprezentowanie Firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych
  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań
  • Odpowiedzialność za opracowanie Harmonogramu Realizacji Projektu oraz jego wykonanie
  • Definiowanie i bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami
  • Budowanie zespołu zapewniającego realizację projektu zgodną z założeniami i zapewnienie jego spójności
  • Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu
  • Zarządzanie podwykonawcami
Wymagania
  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie minimum 5 lat; w tym minimum 3-letniego w zakresie Zarządzania Projektami przemysłowymi, biurowymi
  • Wykształcenie kierunkowe – preferowany kierunek Budownictwo
  • Branżowej wiedzy technicznej i ukierunkowania na finansowy sukces projektu
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i dzielenia się informacją
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywności oraz umiejętności negocjacyjnych
To oferujemy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub inną dogodną formę współpracy
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów
  • Dużą niezależność w realizacji projektu
  • Pracę w niewielkim zespole