Inżynier projektu

Ogłoszenie numer: 6903363, z dnia 2022-05-14

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Projektu w realizowanych zadaniach
  • Koordynowanie prac związanych z budową linii produkcyjnej
  • Zlecanie robót podwykonawcom
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Raportowanie postępów prac
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria środowiska, mechanika oraz pokrewne)
  • Chęć nauki i podejmowania wyzwań
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria środowiska, mechanika oraz pokrewne) lub w trakcie studiów min. 3 rok

Dodatkowe atuty

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm