Inżynier projektów zagranicznych

Ogłoszenie numer: 6197145, z dnia 2022-01-04

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Macierzysz, Warszawa

Opis stanowiska

  • Projektowanie niewielkich instalacji/ aktualizacja istniejących projektów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Koordynowanie prac montażowych oraz instalacyjnych zgodnie z projektami/ustaleniami,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Wsparcie Kierownika projektu w sprawach organizacyjnych, Raportowanie postępów prac,
  • Weryfikacja przestrzegania zasad BHP,

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość programów komputerowych klasy CAD oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w projektach międzynarodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,