Inżynier projektant

APS Energia S.A. – międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy k/ Warszawy

Zadania:
  • prowadzenie projektów,
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej urządzeń (w środowisku Eplan),
  • nadzór projektowy nad produkowanymi urządzeniami,
  • aktualizowanie dokumentacji elektrycznej w trakcie procesu produkcji,
  • sprawdzanie oraz aktualizacja dokumentacji DTR produkowanych urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil elektrotechnika, elektronika) – mile widziany student ostatniego roku z możliwością pracy 4 dni w tygodniu,
  • podstawowa znajomość programu Eplan Electric P8,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy z programem ORCAD,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień i problemów podczas tworzenia dokumentacji,
  • zaangażowanie w rozwój produkowanych urządzeń, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • znajomość elektroniki oraz budowy urządzeń energoelektronicznych będzie mile widziana,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
Oferujemy:
  • długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest APS Energia S.A. z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym, ul. Strużańska 14.
Informujemy, iż Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO , w celu realizacji procesu rekrutacji. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych.
Informujemy, że Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowych, ale mogą zostać powierzone podmiotom zewnętrznym. Państwa dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, z zastrzeżeniem, że okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowy przedłużony przez okres przewidziany przez przepisy.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych .