Inżynier - Projektant Branży Procesowej

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:
  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Branży Procesowej będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • Opracowanie projektu koncepcyjnego - FEED (schematy przepływowe, bilanse materiałowo - cieplne oraz najważniejszy sprzęt D/S);
  • Przygotowanie i komentowanie schematów P&ID;
  • Wydanie dokumentacji procesowej przy zachowaniu wymogów jakościowych, harmonogramu oraz założonego budżetu;
  • Udział w  naradach technicznych;
  • Weryfikację i zatwierdzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • Mgr inż. Inżynierii Chemicznej lub Procesowej;
  • Minimum 4 -letnie doświadczenie w projektowaniu, z czego min. 2-letnie dla przemysłu Oil&Gas;
  • Znajomość branży petrochemicznej;
  • Język angielski w stopniu dobrym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci),