Inżynier Produktu

Miejsce pracy: Będzin

Zadania:
  • Dobór i projektowanie przenośników łańcuchowych, rolkowych, ślimakowych dla przemysłu
  • Dobór i opracowanie rozwiązań dla transportu pelletu z różnych materiałów
  • Współpraca z Klientami przy tworzeniu i projektowaniu rozwiązań związanych z transportem materiałów sypkich, pomoc w przygotowywaniu ofert sprzedaży
  • Dobór i opracowanie innych maszyn i narzędzi do peletowania, dla rolnictwa
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5-letnie doświadczenie przy doborach projektowaniu przenośników transportowych
  • Znajomość oprogramowania do projektowania w 2D i 3D
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat lub niepełny wymiar czasu pracy – wedle uznania pracownika)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy na własną działalność
  • Praca w młodej, szybko rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju posiadanych umiejętności oraz nabywania nowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program prywatnej opieki zdrowotnej