Inżynier procesu – Projektant

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty techniczne, szczególnie w sektorach spożywyczym i chemicznym rekrutuję na stanowisko:

Zadania:
  • Projektowanie procesowe instalacji produkcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji procesowej (schematy procesowe, schematy P&ID, schematy blokowe i przepływowe),
  • opracowywanie schematów przygotowywania i zasilania mediów procesowych (woda chłodnicza i grzewcza, sprężone powietrze, para i kondensat),
  • integracja mechaniczna i procesowa urządzeń produkcyjnych,
  • dobór komponentów procesowych (pompy, zawory, aparatura kontrolno pomiarowa),
  • koordynacja procesowa  wraz z wymaganiami formalno – prawnymi (ATEX, UDT etc.)
  • nadzór i zarządzanie realizacją projektów u Klienta
  • zarządzanie uruchomieniami i próbami produkcyjnymi.
Oczekiwania:
  • Dobra znajomość AutoCad (2D i 3D),
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, energetyka, mechatronika, mechanika lub pokrewne),
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • pracę w międzynarodowej firmie i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach.