Inżynier mechanik - Konstruktor

Miejsce pracy: Gościcino
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej 2D/3D
  • opracowanie dokumentacji do bieżących zleceń produkcyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • wsparcie produkcji mechanicznej i elektrycznej
  • praca nad rozwojem działu CNC
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w programach do projektowania w środowiska CAD 2D/3D (preferowane: NX, Solidworks, AutoCAD)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
  • znajomość oprogramowania CAM
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę