Inżynier Konstruktor Elektronik / Projektant PCB

W związku z powiększeniem zespołu w Pionie Konstrukcyjno – Technologicznym,
Enigma SOI poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • projektowanie modułów pcb/schematów elektronicznych urządzeń przeznaczonych na rynek wojskowy i cywilny
  • rozwój istniejących i wdrażanie nowych projektów elektroniki
  • opracowywanie założeń technicznych dla projektowanych modułów
  • opracowywanie konceptów oraz wersji rozwojowych (deweloperskich) modułów
  • projektowanie modułów elektronicznych z uwzględnieniem specyfikacji technicznej, kosztów, jakości, kompatybilności elektromagnetycznej
  • kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją urządzeń
  • opieka merytoryczna  nad wdrożeniem projektu na etapie produkcji
  • opieka nad dokumentacją techniczną - wprowadzanie zmian i aktualizacji
  • wykonywanie projektów elektroniki w oprogramowaniu Altium Designer
Profil:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż. / inż.)
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu modułów pcb/schematów elektronicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej układów elektronicznych
  • biegła znajomość podstaw elektroniki cyfrowej i analogowej
  • umiejętność projektowania modułów wykorzystujących układy FPGA oraz interfejsy komunikacyjne o przepływnościach > 1Gb/s
  • umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej modułów elektroniki
  • doświadczenie w zakresie testów elektroniki (kompatybilności elektromagnetycznej, testy elektryczne, testy klimatyczne)
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową
  • podstawowa znajomość j. angielskiego na poziomie A2/B1
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora elektronika urządzeń techniki wojskowej
  • zainteresowanie i wiedza z zakresu elektroniki profesjonalnej
  • praktyczna znajomość problematyki EMC w konstrukcji urządzeń elektronicznych oraz urządzeń klasy TEMPEST
  • zdolności manualne umożliwiające samodzielny montaż modeli i prototypów modułów
  • znajomość norm wojskowych w zakresie konstrukcji urządzeń wojskowych
Kompetencje dodatkowe:
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • terminowość
Oferujemy:
  • różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne)
  • stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
  • nie korporacyjną atmosferę, brak openspace, mały zespół
  • biuro na ulicy Działkowej 115a, Warszawa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim
  • wyjazdy/wyjścia integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy