Inżynier Budowy (praca w biurze)

Ogłoszenie numer: 4477675, z dnia 2021-04-13

Firma zajmująca się budową dróg szynowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Wiązowna k. Warszawy

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • przygotowywanie dokumentów do odbioru, sprzedaży
  • raportowanie postępów prac
  • kosztorysowanie
  • składanie zapytań ofertowych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlano-drogowe, drogi szynowe – mile widziane,
  • uprawnienia kolejowe – mile widziane,
  • co najmniej roczne doświadczenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość programu AUTO CAD.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość zdobycia uprawnień w specjalności kolejowej i drogowej,
  • satysfakcjonujące środowisko pracy,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w biurze w miejscowości Duchnów (05-462).