Inżynier Budowy / Asystent / Asystentka PM

Ogłoszenie numer: 3341846, z dnia 2020-05-11

NSBC Metal sp. z o.o.

Nsbc Metal Sp. z o.o.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Ofertowanie robót, przygotowywanie zestawień
  • Wykonywanie kalkulacji i przedmiarów
  • Obsługa rozliczeń podwykonawców
  • Obsługa rozliczeń z inwestorem
  • Zamawianie materiałów budowlanych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (do Włocławka)
  • Udział w naradach / negocjacjach i opracowywanie protokołów / notatek

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Planowane zatrudnienie do 05.2020