Inżynier budowlany / Projektant Revit / CAD

Jaschke Hartwich Bernhardt inżynierowie Sp. z o.o. Sp. K. (JHB) to niemieckie biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji konstrukcji budowlanych. W naszym portfolio znajdują się przede wszystkim interesujące i nieszablonowe budynki biurowe i hotele. Mając na uwadze przyszłość naszej marki i chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w trakcie tworzenia oddziału naszego biura w Szczecinie. Dla wzmocnienia naszego zespołu w Szczecinie, poszukujemy:

Miejsce pracy: Szczecin

w specjalizacji konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w ciekawych i wymagających projektach
  • Szkolenia (Trainee) dla nowych pracowników w głównej siedzibie firmy w Berlinie
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Konsultacje i koordynacja pracy z innymi uczestnikami procesu budowlanego
  • Przeprowadzanie obliczeń statycznych i znajdowanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwa lądowego
  • Chęć rozwoju zawodowego w swojej profesji i gotowość do nauki niemieckiego

Zawsze na czasie! - Wykorzystanie najnowszych programów i współczesnych specyfikacji technicznych jest w naszej firmie standardem. Nasze biuro stale ewoluuje, aby sprostać bieżącym trendom. BIM jest integralną częścią naszej pracy.

Osoby zainteresowanie, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) wraz z podaniem najwcześniej możliwej daty rozpoczęcia pracy jaki i ze wskazaniem oczekiwań dotyczących wynagrodzenia pocztą e-mail na następujące dane kontaktowe.