Inżynier Branży Mechanicznej / Orurowania - Dział Inżynieryjny / Sekcja Orurowania [rekrutacja prowadzona online]

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy:

Miejsce pracy: Płock
Zadania:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Branży Mechanicznej / Orurowania w szczególności należeć będzie:

  • Projektowanie w 3D PDS (Piping Designer, Isogen, Drawing Manager, etc.) lub PDMS,
  • Przygotowywanie rysunków rozmieszczenia aparatów i orurowania, projektowanie rurociągów bazując na schemacie technologiczno-pomiarowym, listy rurociągów, listy króćców postojowych,  wykorzystując specyfikacje i instrukcje projektowe, standardy rysunkowe oraz informacje od dostawców,
  • Opracowywanie elementów projektu wykonawczego wykorzystując informacje pochodzące z różnych źródeł tj.: szkiców z budowy, rysunków dostawców, danych katalogowych, rysunków referencyjnych i danych z innych działów projektowych,
  • Przegląd i komentowanie rysunków/dokumentów dostawców dotyczących orurowania (zawory, kształtki, etc.),
  • Komunikacja i współpraca z innymi branżami projektowymi, przeglądy dokumentacji z innych branż,
  • Wykonywanie ręczne/komputerowe rysunków i izometryków. Sprawdzanie i poprawianie ręczne/komputerowe rysunków i izometryków,
  • Komentarze do rysunków z innych branż oraz rysunków dostawców aparatów i urządzeń,
  • Raportowanie postępu prac projektowych przełożonemu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy ze standardami (ASME, API, ASTM, ANSI, EN, PN),
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Microstation, Plant Design System – PDS (Isogen, Drawing Manager, etc.),
  • Znajomość oprogramowania PDMS- mile widziana,
  • Doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego i/lub energetycznego,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Udział w ciekawych wielobranżowych projektach realizowanych dla przemysłu Oil&Gas,
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci),
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.