Inżynier aparatury przemysłowej

Roeslein & Associates jest obecnie światowym liderem w świadczeniu kompleksowych usług inżynieryjnych, zaopatrzenia, produkcji i montażu konstrukcji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębno (pow. brzeski, gm. Dębno)
Zakres obowiązków:
  • Czytanie i interpretowanie diagramów procesów oprzyrządowania (P&ID) oraz diagramów przepływu procesów (PFD),
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności otrzymanej dokumentacji warsztatowej i montażowej,
  • Kontrola dokumentacji pod kątem prawidłowych wymiarów, wprowadzonych zmian, zgodności z normami oraz standardami firmy,
  • Zamawianie materiałów niezbędnych do prefabrykacji rurociągów i aparatury przemysłowej na podstawie otrzymanej dokumentacji warsztatowej,
  • Bieżąca kontrola postępu i poprawności produkcji,
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych w celu nadzoru nad montażem,
  • Kierownictwo nad powierzonymi projektami,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi branżami (konstrukcja, elektryka).
Wymagania:
  • Magister inżynier studiów technicznych o kierunku: mechanika, instalacje, aparatura przemysłowa lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość armatury przemysłowej.
  • 3 -5 lat doświadczenia w projektowniu/montażu rurociągów i aparatury przemysłowej,
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 3D, oraz Plant 3D (mile widziane)
  • Znajomość programu Navisworks,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, pełny etat,
  • Adekwatne do wiedzy i zaangażowania wynagrodzenie,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy i wsparcie współpracowników,
  • Bezpłatne kursy/szkolenia.