Główny projektant / Interface Manager

Firma NES Fircroft poszukuje kontraktora zainteresowanego podjęciem współpracy na rzecz naszego klienta – międzynarodowej firmy współpracującej z projektantami zajmującymi się tworzeniem i realizacją projektów, optymalizacją procesów i wprowadzaniem nowych zasad zrównoważonego rozwoju do przedsiębiorstw z branż energetycznych, biotechnologicznych, motoryzacyjnych i innych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Koordynacja międzynarodowego projektu z branży chemicznej
  • Wsparcie zespołu projektantów w tworzeniu i egzekucji projektu
  • Wsparcie procesów i procedur BIM
  • Kontrola jakości (QA/QC checks)
  • Koordyacja międzybranżowa - współpraca z tech leaderami, inżynierami i projektantami z pozostałych działów firmy
  • Raportowanie postępów do Project Managera
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie - preferowane kierunki: Energetyka, Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa maszyn lub podobne
  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość BIM oraz oprogramowania z rodziny Autodesk
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Rozumienie procesów i zależności w z zakresie koordynacji multidyscyplinarnej
  • Posiadanie lub chęć założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy B2B
  • Pracę przy projekcie międzynarodowym
  • Pracę w biurze projektowym w Krakowie z możliwością pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy i oprogramowanie z licencjami