Główny projektant (chief designer)

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Piechowice
Numer: StPr/22/0895
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie kuchnią projektową: od rozpoczęcia projektu wprowadzenia produktu na rynek do stworzenia gotowych produktów. Odpowiedzialność za tworzenie i rozwój wzornictwa, analizę trendów, badania rynku, rozwój wystroju, koloru i struktury; ułatwianie wprowadzania produktów na rynek: zarządzanie produktem, zarządzanie cyklem życia produktu, ustalanie terminów; prowadzenie transformacji sprzętu produkcyjnego (cylindra); dzielenie się wiedzą o produktach, rynku i projektowaniu, upewnienie się, że wiedza jest zabezpieczona w organizacji; szkolenie zespołów produkcyjnych i laboratoryjnych w zakresie projektowania (kolor, dekor, struktura).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : co najmniej wykształcenie średnie w kierunku projektowania graficznego; co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku głównego projektanta lub pokrewnym

Miejsce pracy:

Piechowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 773 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze