Elektronik w dziale badawczo rozwojowym

Flash-Butrym Sp.J. jest wiodącym, polskim producentem sprzętu oświetleniowego, ukierunkowanego na przemysł rozrywkowy (estrada, teatr, dyskoteka itp.).

W związku z dynamicznym rozwojem działu B+R poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarbimierzyce, k. Szczecina
Oferujemy:
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pracę pod okiem inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • Stabilne stanowisko pracy
  • Pracę jednozmianową w naszym biurze w Skarbimierzycach k. Szczecina
  • Atrakcyjną płacę
  • Pełny etat na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe elektroniczne
  • Znajomości elementów elektronicznych
  • Umiejętności wykonania pomiarów elektronicznych
  • Zdolności manualnych
  • Czytania schematów elektronicznych i dokumentacji elektronicznych PCB
  • Atutem będzie znajomość oprogramowania Altium Designer lub podobnego
Opis stanowiska:
  • Współudział w projektowaniu nowych produktów
  • Montaż, uruchamianie oraz badanie prototypów innowacyjnych urządzeń elektronicznych
  • Tworzenie dokumentacji układów elektronicznych
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych prac i badań