Elektronik (konstruktor)

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Zakres obowiązków:
  • Projektowaniem układów elektronicznych Battery Management System,
  • Analizą dostępnych oraz poszukiwaniem nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla układów BMS,
  • Montażem, uruchamianiem oraz testowaniem prototypów projektowanych układów BMS,
  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej itp
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższe elektroniczne lub pokrewne np. elektrotechnika, telekomunikacja, automatyka, mechatronika,
  • Doświadczenie w projektowaniu elektronicznych układów mikroprocesorowych i analogowych,
  • Znajomość oprogramowania do projektowania elektroniki Altium Designer,
  • Umiejętność symulacji obwodów elektronicznych np. LT Spice
  • Znajomość zagadnień EMC,
  • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, analizatory widma),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność wykonywania analiz FMEA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym czytaniem dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Bogaty pakiet dodatkowych benefitów m.in. kartę multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed, grupowe ubezpieczenie Unum
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Pakiety Socjalne m.in. wczasy pod gruszą, nagrody i premie stażowe, dodatki świąteczne itp.