Construction project manager

Ogłoszenie numer: 4404837, z dnia 2021-04-06

www.oxa.name

Construction project manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

  • Planning and coordination of the construction works

Wymagania

  • Civil engineer authorisation welcomed
  • AutoCAD,Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Excel daily user level
  • Communication in English or Slovak language 

Oferujemy

  • 1500€-3500€ / month + bonus
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Konstruktor Form Wtryskowych

Lubawa S.A.

Lokalizacja: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Dodano: dzisiaj

Opis stanowiska: prowadzenie i wdrażanie do produkcji modyfikacji narzędzi wtryskowych, analiza oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z formami wtryskowymi, wyceny nowych form i projektów, tworzenie dokumentacji technicznej/modelowanie 3D,...

Konstruktor - Projektant

Studio Wektor Sp. J.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Dodano: dzisiaj

Wykonywanie rysunków technicznych i dokumentacji technicznej dla produkcji Nadzór i kontrola nad zgodnością realizowanych projektów z wymaganiami jakościowymi i obowiązującymi normami Wykształcenie wyższe techniczne Bardzo dobra znajomość oprogramowania...