Civil structural Engineer

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Obecnie dla jednego z naszych klientów międzynarodowego lidera w branży petrochemicznej oraz produkcji gazów przemysłowych oraz gazów medycznych z siedzibą w Krakowie NES prowsdzi rekrutację na stanowisko

Zakres obowiązków to:

1) Praca przy zaawansowanych projektach technologicznych z zakresu elektrolizy oraz budowy zaawansowanych technologicznie instalacji petrochemicznych.

2) Zakres prac to konstrukcje budowlane, konstrukcje stalowe

3) Przygotowywanie specyfikacji technicznych projektów oraz niezbędnej dokumentacji wedle regulacji prawnych

4) Nadzór nad dostawą materiałów, analiza kosztów oraz szacowanie ryzyka.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa, inżynierii lądowej lub mechaniki
  • Doświadczenie w realiacji projektopw z zakresu budownictwa przemysłowego preferowanie to Oil&Gas, petrochemia, energetyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Praca w Krakowie z okazjinalnymi wyjazdami delegacyjnymi
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych międzynarodowych firm w branży Oil&Gas
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach