Automatyk / Programista

Dla Naszego klienta,firmy specjalizującej się w usługach w zakresie realizacji inwestycji w energetyce jak również prac związanych z automatyzacją procesów produkcyjnych i przemysłowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Tworzenie wizualizacji (HMI, SCADA),
  • Konfiguracja i uruchamianie aparatury AKPiA,
  • Wdrażanie systemów u Klienta,
  • Udział w tworzeniu dokumentacji projektowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z automatyką przemysłową, elektrotechniką, elektroniką, informatyką),
  • Znajomość sterowników przemysłowych Siemens lub GE Fanuc lub Schneider lub Wago,
  • Znajomość systemów wizualizacji WinCC lub ASIX lub InTouch lub iFix,
  • Znajomość systemów DCS będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 1 rok doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Benefity (ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
  • Szkolenia z zakresu programowania,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.