Asystent/ka inżyniera budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Zielona
Numer: StPr/20/0107
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie dokumentacji projektowej oraz powykonawczej, wykonywanie rysunków warsztatowych pod kątem projektowania witryn

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

szkolenie z zakresu obsługi programu Auto Cad, minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy w zespole, praca z klientem, biegła obsługa komputera: Pakiet MS Office, Internet Explorer, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programów do tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie projektowania witryn, odpowiedzialność pracowitość sumienność, dyspozycyjność, osoby pragnące związać się z zatrudnieniem w ww firmie na dłużej. Wymagane dokumenty CV/Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie , kopia dyplomów. Praca Zielona - delegacje na terenie kraju

Miejsce pracy:

Zielona

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni