Asystent w Dziale Materiałowym

Ogłoszenie numer: 5114160, z dnia 2021-07-22

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego. SINOHYDRO koncentruje się na rozwoju wielu obszarów działalności, które są uzupełniające wobec siebie.

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Weryfikacja jakości materiału zgodnie z wymaganiami kontraktowymi
  • Przygotowanie dokumentów – wniosków materiałowych – do akceptacji Inspektora Nadzoru
  • Współpraca z kierownikiem budowy, kierownikami robót, administratorem kontraktu w sprawie pism dotyczących jakości materiałów na budowie
  • Dbanie o obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie w projektach budowanych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną