Asystent Projektowy Konstruktora

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Nr ref.: 1/APK/06_2021
Zadania:
  • tworzenie dokumentacji 3D i 2D produktów
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji 3D i 2D produktów
  • tworzenie dokumentacji serwisowej
  • tworzenie dokumentacji wyrobów nietypowych
  • prowadzenie badań i testów weryfikujących jakość produktów i ich elementów, dokumentowanie badań
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów
  • udział we wdrożeniach nowych produktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe techniczne (studenci lub absolwenci kierunku mechanika i budowa maszyn)
  • znajomość programu CAD (preferowany SolidEdge)
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO