Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0407
OBOWIĄZKI:
opracowywanie i przygotowywanie koncepcji projektów arch. wnętrz, ustalanie rodzaju oświetlenia i materiałów budowlanychi wykończeniowych, dóbór wyposażenia wnętrz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe- architektura wnętrz, kwalifikacje bądź doświadczenie na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie