Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/21/0736
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie rysunków technicznych - wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych - składanie projektów budowlanych - przeprowadzanie rozmów z klientem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynierskie

Miejsce pracy:

Gniezno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Podobne oferty

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Murapol Architects Drive S.A.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Dodano: dzisiaj

Twój zakres obowiązków Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych Praca w środowisku CAD i BIM Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych Opracowywanie rysunków...

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Murapol Architects Drive S.A.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Dodano: dzisiaj

Twój zakres obowiązków Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych Praca w środowisku CAD i BIM Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych Opracowywanie rysunków...