Asystent Projektanta

OD ZARAZ POSZUKUJEMY DO SIEDZIBY
W KATOWICACH

Miejsce pracy: Katowice Hutnicza 10
Zakres obowiązków:
  • projektowanie urządzeń technologicznych linii segregacji odpadów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • koordynacja realizacji projektów (koordynacja prac konstrukcyjnych)
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych, instrukcji obsługi, DTR
Wymagane:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika, budowa maszyn)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (konstrukcje maszyn)
  • znajomość programów: Auto CAD, Solid EDGE, znajomość programu TEKLA będzie dodatkowym atutem
  • obsługa komputera, bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta
  • gotowość do podróży służbowych, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji