Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/0806
OBOWIĄZKI:
Tworzenie dokumentacji projekrowej, projektów budowlanych technicznych wykonawczych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w tym przyłączy gazowych wodociągowych kanalizacyjnych, przyłączy cieplnych, projektów budowy sieci wodociagowych kanalizacyjnych cieplnych.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok 8,5 m-caMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:44-100 Gliwice PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie wyższe ker. inżynieria środowiska, minimum technikum. Mile widziana obsługa programu AUTOCAD, Profil koordynator.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych