Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/21/1453
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie dokumentów technicznych. Inwentaryzowanie w terenie obiektów budowlanych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane


Wymagania inne:

Osoby z wykształceniem wyższym architektonicznym lub budowlanym.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Podobne oferty

Asystent Architekta

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Dodano: 2022-01-21

Opis stanowiska – obowiązki: opracowywanie projektów budowlanych koordynacja projektu architektonicznego z innymi branżami tworzenie koncepcji architektonicznych nowoczesnych obiektów przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno –...

Asystent Architekta

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.

Lokalizacja: wielkopolskie / Jasin (pow. poznański)

Dodano: 2022-01-21

W pracy będziesz odpowiadać za: sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji; przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni; wykonanie rysunków koncepcji architektonicznej z uwzględnieniem wytycznych...