Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0602
OBOWIĄZKI:

Realizacja dokumentacji projektowej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w specjalności gaz, wod-kan, c.o. Opracowywanie projektów w wymienionych branży (projekt budowlany, wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania robót budowlanych), opracowywanie projektów w programie AutoCAD, prowadzenie projektu od momentu pozyskania. Umowy do momentu pozwolenia na budowę. Wykształcenie średnie lub wyższe: technik/inżynier inżynierii środowiska. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem:wojciech.brewczynski@wp.pl

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, internetu i urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość programu AutoCad
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku