Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1675
OBOWIĄZKI:
Realizacja dokumentacji projektowej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w specjalności gaz, wod-kan, c.o;. Opracowywanie projektów w/w branży (projekt budowlany, wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania robót. budowlanych), opracowywanie projektów w programie AutoCAD, prowadzenie projektu od momentu pozyskania umowy do momentu pozwolenia na budowę. Kontakt z pracodawcą telefoniczny, podania składać e-mailem: wojciech.brewczynski@wp.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość oprogramowania do projektowania
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: znajomość programu AutoCad
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : projektowania w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w specjalności np gaz, wod-kan, c.o;

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku