Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/0996
OBOWIĄZKI:

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Wymagane wykształcenie wyższe - inżynier inżynierii srodowiska lub pokrewne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

Asystent Projektanta Instalacji HVAC

Grupa KLIMA-THERM

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Dodano: 2020-09-21

Zadania: Konsultowanie i tworzenie projektów instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych w oparciu o urządzenia oferowane przez firmę , pod nadzorem projektantów z uprawnieniami oraz samodzielnie Współpraca z działem handlowym i technicznym w...

Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Lokalizacja: podkarpackie / Krosno

Dodano: 2020-09-21

Wykonywanie inwentaryzacji, sporządzanie projektów budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane Uprawnienia: obsługa programu AUTO - CAD