Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Bolszewo
Numer: StPr/20.0863
OBOWIĄZKI:

prace interwencyjne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Bolszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Podobne oferty

Asystent kierownika sprzedaży

PEKABEX

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: 2020-10-12

Opis stanowiska: Wstępne projektowanie konstrukcji – analiza, obliczenia i optymalizacja, Wykonywanie ofert techniczno-cenowych, Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż, Współpraca z Kierownikiem Sprzedaży w zakresie pozyskania...

Asystent projektanta branży sanitarnej (ciepłownictwo i ogrzewanie)

NEOEnergetyka Sp. z o.o

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków Współpraca z projektantem przy sporządzaniu dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz programów funkcjonalno-użytkowych w zakresie inwestycji dotyczących w szczególności: instalacji kolektorów...