Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Suwałki
Numer: StPr/20/0454
OBOWIĄZKI:
Wszelkie prace biurowe i w terenie wynikające z obowiązków asystenta projektanta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B


Wymagania inne:

Umiejętność obsługi programu CAD.

Miejsce pracy:

Suwałki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Podobne oferty

Asystent / Asystentka działu projektowego

Climatic Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Reguły

Dodano: 2020-11-23

Opis stanowiska: ścisła współpraca z koordynatorem działu projektowego oraz projektantami analiza i interpretacja dokumentacji (SIWZ, PFU, dokumentacji projektowej, umowy) uzgodnienia dokumentacji projektowej z odpowiednimi instytucjami prowadzenie analizy...

Asystent projektanta k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Dodano: 2020-11-19

- wykonywanie obowiązków asystenta projektanta w ramach wykonywanych przez firmę kontraktów dotyczących branży drogowej Wymagania konieczne: Zawód: Inżynier budowy dróg Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane Uprawnienia: Program AutoCad...