Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Sucha Beskidzka
Numer: StPr/21/0675
OBOWIĄZKI:

A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się ze sposobem projektowania architektonicznego. 3. Zapoznanie się ze sposobem wyceny kosztorysów budowlanych. B. Rodzaj wykonywanych zajęć: 1. Wykonywanie projektów dróg i chodników. 2. Wykonywanie rysunków autocad. 3. Sporządzanie i układanie dokumentacji. 4. Uczestniczenie w negocjacjach. 5. Uczestniczenie w pomiarach i inwentaryzacji. 6. Wykonywanie obmiaru robót. 7. Wykonywanie kosztorysów. 8. Kontakt z urzędami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: budowa dróg

Miejsce pracy:

Sucha Beskidzka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach