Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/22/1654
OBOWIĄZKI:

prace biurowe, obsługa komputera i drukarek, pooc przy obróbce projektów, kompletacja dokumentacji, obsługa specjalistycznych programów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa drukarkek
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Podobne oferty

Asystent projektanta branży sanitarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Iława

Dodano: 2022-12-05

opracowywanie projektów budowlanych i technicznych (wykonawczych) banży sanitarnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych, przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich, tworzenie świadectw oraz charakterystyk energetycznych budynków Wymagania...

Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie / Aleksandrów Łódzki

Dodano: 2022-12-02

prace biurowe, obsługa komputera i drukarek, pooc przy obróbce projektów, kompletacja dokumentacji, obsługa specjalistycznych programów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa drukarkek Uprawnienia: Obsługa...