Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0437
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WYKONYWANIE OPISÓW TECHNICZNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, WYKONYWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH W PROGRAMIE AUTO CAD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMU AUTO-CAD - MILE WIDZIANA

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Podobne oferty

Asystent projektanta budowlanych konstrukcji stalowych METIB – Tekla Structures (K/M)

MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Dodano: wczoraj

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji stalowych w technologii BIM. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem stalowych konstrukcji halowych oraz przemysłowych na rynki zachodnie. Pracujemy głównie dla firm z Wielkiej Brytanii i...

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodano: 2022-07-01

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji projektowej wchodzącej w skład zarówno projektów budowlanych jak i wykonawczych, Wykonywanie inwentaryzacji konstrukcyjno-budowlanych, Sporządzanie rysunków budowlanych oraz warsztatowych, Wykonywanie obliczeń...