Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/21/0921
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie dokumentacji projektowej, wykonywanie kosztorysów, inwentaryzacje obiektów budowlanych na potrzeby dokumentacji projektowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: inżynieria środowiskowa


Wymagania inne:

znajomość zagadnień tematycznych

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Podobne oferty

Asystent projektanta konstrukcji inżynierskich

PEKABEX

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Dodano: dzisiaj

Opis stanowiska: kreślenie rysunków elementów żelbetowych i stalowych, współpraca z innymi biurami projektowymi, fabryką i budową, przygotowanie zestawień, spisów, dokumentacji projektowej. studenci zaoczni lub absolwenci Politechniki na kierunku...

Asystent Architekta

PEKABEX

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: wczoraj

Opis stanowiska: Szczegółowa weryfikacja danych otrzymanych od Inwestora dotyczących terenu pod inwestycje; Sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji; Przeprowadzanie analiz możliwości zabudowy; Inwentaryzacja stanu...