Asystent Projektanta

Ogłoszenie numer: 6163554, z dnia 2021-12-24

Firma ASTA Engineering Sp. z o.o. projektant oraz producent systemów automatyki poszukuje do Działu Projektowego ambitnej i energicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji prefabrykacyjnych szaf sterowniczych i rozdzielnic
  • przygotowywanie projektów makr w programie EPLAN P8
  • rysowanie schematów elektrycznych
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego (elektrotechnika)
  • umiejętności rysowania w programie EPLAN P8
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną
  • biegłej obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w realizowane zadania

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów
  • pracę w młodym, otwartym oraz dynamicznym zespole