Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Numer: StPr/22/0393
OBOWIĄZKI:
Dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych w terenie, opracowywanie inwentaryzacji, opracowywanie projektów koncepcyjnych, opracowywanie wizualizacji, opracowanie dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem projektanta, wykonywanie rysunków technicznych wg szkiców dostraczanych przez projektantów, opracowywanie opisów technicznych współpraca zewnętrznymi pracowniami branżowymi, wykonywanie czyności pomocniczych związanych z wydrukiem i składaniem dokumentacji projektowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: Architektura

Wymagania inne:

Umiejętności: programy archicad, autocad, wskazane uprawnienia projektowe.Doświadczenie: wskazane.

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze