Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/20/0524
OBOWIĄZKI:

Asystent projektanta (sprawdzanie, odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urzadzeń biurowych, odbieranie telefonów i kierowanie do odpowiednich komórek firmy, wykonywanie zadań mających na celu organizowanie spotkań z klientami)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie