Asystent projektanta w specjalności hydrotechnicznej

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • udział w koncepcjach i projektach hydrotechnicznych (śluzy żeglugowe, jazy, zbiorniki zaporowe, poldery, wały przeciwpowodziowe, przepompownie, elektrownie wodne, obiekty melioracji wodnych) - zakres hydrotechniczny (konstrukcyjno – budowlany), w szczególności: wykonywanie rysunków oraz opracowań związanych z projektowaniem wyżej wymienionych obiektów,
  • udział w projektach z branży mostowej i drogowej w zakresie wyznaczania parametrów mostów, przepustów, zbiorników retencyjnych wynikających z hydrologii wód (cieków oraz wód opadowych i roztopowych),
  • udział i wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,
  • udział w opracowywaniu dokumentacji hydrologicznej,
  • udział w procesach związanych z modelowaniem hydraulicznym,
  • udział w opracowywaniu operatów wodnoprawnych, instrukcji gospodarowania wodą, instrukcji eksploatacji,
  • udział w prowadzeniu części formalno – prawnej procesu projektowego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo, inżynieria środowiska, specjalności: hydrotechnika, geotechnika, melioracje,
  • umiejętność pracy w środowisku Cad (np. Autocad),
  • znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu,
  • mile widziana znajomość oprogramowania mathcad, GEO5, MES, Qgis, Hec-Ras,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego niezbędnego do uprawnień budowlanych oraz uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus, opieka zdrowotna LUXMED).