Asystent Projektanta Sieci

SMART-HR
– jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy projektowo-geodezyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Projektowanie sieci wodno-kanalizacyjnej zgodnie z wymogami technicznymi i prawnymi,
  • Uzgodnienia z rzeczoznawcami i dostawcami mediów,
  • Współpracę z innymi projektantami branżowymi,
  • Praca w sporadycznych delegacjach maksymalnie do 200 km od siedziby firmy (głównie województwo śląskie + województwa ościenne),
  • Załatwianie spraw urzędowych.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (inżynier),
  • Doświadczenia zawodowego z zakresie projektowania sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnej,
  • Bardzo dobrej znajomości programu Auto CAD,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do projektowania w specjalności sieci – wówczas pracodawca zaoferuje stanowisko Projektanta Sieci.
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje od ukończonego projektu,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • Miła atmosfera i możliwość rozwoju zawodnego.

Podobne oferty

Asystent Kierownika Projektu

PEKABEX

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: dzisiaj

Opis stanowiska: Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z procesem projektowania, produkcji, dostawy i montażu prefabrykowanych...

Asystent projektanta branży sanitarnej

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Będziesz odpowiadać za: pozyskiwanie materiałów niezbędnych do projektowania w zakresie branży sanitarnej, w tym: map, opinii geotechnicznych, sporządzanie inwentaryzacji stanu istniejącego w zakresie branży sanitarnej, opracowywanie elementów dokumentacji...