Asystent projektanta oświetlenia

Ogłoszenie numer: 3737172, z dnia 2020-10-08

Istniejąca i aktywnie działająca od 1998 roku firma z branży elektroinstalacyjnej i projektowej w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osób na stanowiska:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie pod nadzorem projektanta projektów oświetlenia w oprogramowaniu DIALux/RELUX.

Wymagania

  • obsługa oprogramowania DIALux, RELUX,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta oświetlenia,
  • umiejętność systematycznego i rzetelnego prowadzenia prac,
  • sumienność i dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • obsługa oprogramowania CAD.

Idealny kandydat to osoba cechująca się determinacją i chęcią poszukiwania rozwiązań, zaangażowaniem i umiejętnością analizy otrzymywanych informacji - w tym samodzielnego poszukiwania optymalnych rozwiązań i dążenia do optymalnego wyniku.

Oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • oferujemy umowę na czas nieokreślony (po 6 miesięcznym okresie próbnym) - na umowę o pracę.