Asystent projektanta konstrukcji

Ogłoszenie numer: 4327267, z dnia 2021-03-16

Prowadzimy niewielką pracownię konstrukcyjną w Warszawie na Starym Mokotowie. Pracujemy w kameralnym, kilkuosobowym zespole projektantów konstrukcji oraz asystentów. Działalność pracowni skupia się wokół projektowania konstrukcji obiektów biurowych, przemysłowych oraz magazynowych. Towarzyszą temu prace nad budynkami mieszkalnymi jedno- oraz wielorodzinnymi. Wykonujemy ekspertyzy i oceny stanu technicznego obiektów budowlanych oraz projekty przebudowy, rozbudowy lub adaptacji. Zajmujemy się optymalizacją wykonanych już projektów konstrukcyjnych.

www.constatica.com

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

W związku z rozwojem pracowni projektowej zatrudnimy pracownika na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji budowlanych. Poszukujemy osób zaangażowanych, ambitnych, pragnących związać swój rozwój zawodowy z projektowaniem konstrukcji.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów konstrukcyjnych (koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych) pod nadzorem projektanta
  • asystowanie przy obliczeniach konstrukcyjnych
  • udział w naradach projektowych, inwentaryzacjach, oględzinach obiektów budowlanych
  • asystowanie podczas nadzorów autorskich
  • bieżąca współpraca z projektantem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: budownictwo specjalność: konstrukcje (ew. ostatnie lata studiów)
  • bardzo dobra znajomość programów typu AutoCAD i Office
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego
  • kreatywność
  • skrupulatność i rzetelność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów: Robot, Revit, Advance Steel, ABC Obiekt 3D.

Oferujemy

  • zatrudnienie (pełny wymiar) w młodym, rozwijającym się zespole
  • bezpośredni udział w projektowaniu konstrukcji ciekawych i zróżnicowanych obiektów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, połączone z systemem premii uzależnionych od bieżących wyników w pracy
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN